کد نمایش جملات تصادفی و دلخواه

با سلام

امروز به درخواست یکی از بازدید کنندگان عزیز پاسخ می دهیم. عملکرد این کد به گونه ای است که جملات دلخواه شما را به صورت تصادفی نمایش می دهد.

دو نمونه از کاربردهای این کد:

1- فرض کنید می خواهید یک سری اعلان و اطلاعیه را برای کاربران خود نمایش دهید. حالا به جای نوشتن مطالب طولانی (که امکان دارد بسیاری از کاربران به دلایل مختلف آن را نخوانند) می توانید از این ترفند استفاده کنید. یک مثال می زنم:
فرض کنید بازدید کننده ی شما در حال بازدید از سایت شما است و به صفحات مختلف گردش می کند. شما می توانید چندین جمله ی زیر را به صورت کاملا اتفاقی و تصادفی برایش به نمایش در آورید:
جمله ی اول: از فلان بخش دیدن کنید.
جمله ی دوم: اگر سوالی دارید با فلان ایمیل تماس بگیرید.
جمله ی سوم: به دلایلی عضویت تا اطلاع ثانوی مسدود است.

2- فرض کنید می خواهید بخشی از سایتتان را به سخنان مفید و ترفند های زندگی اختصاص دهید. قبلا با کدهای آماده ای نیز سر و کار داشته اید، اما مورد توجه و انتظار شما واقع نشده اند. در این وضعیت به راحتی می توانید سخنان پند آموز مورد نظرتان را از کتاب ها، مجلات، اینترنت و… جمع آوری کرده و سپس آن ها را به این حالت نمایش دهید.

 

نگارش مرورگر عمل می کند/نمی کند 7.0 Internet Explorer عمل می کند 3.0 Mozilla Firefox (beta) عمل می کند 9.0 Netscape عمل می کند

 جهت اعمال این کد در سایت یا وبلاگ خود:

1: در زیر برروی عبارت دریافت کد کلیک کنید.

2:  در کدی که برای شما نمایش می باید، به جای عبارات "سخن 1" ، "سخن 2" ، "سخن 3" و… جملات دلخواه را وارد کنید.

دریافت کد

نکته: شما می توانید تعداد جملات را با توجه به نیاز خود برگزینید. (هم می توانید بعضی از آن ها را حذف کنید و هم می توانید بر تعداد آن ها بیفزایید.) لازم به ذکر است که در حالت پیشفرض 6 جمله وجود دارند.

موفق باشید

/ 0 نظر / 16 بازدید